Naprawa
Paneli
Operatorskich

Elektronika Automatyka Projektowanie

Od 2009 roku świadczymy usługi naprawy szeroko pojętej elektroniki przemysłowej. Przez tyle lat funkcjonowania na rynku zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i zaufanie klientów. Każde powierzone nam   zlecenie wykonujemy rzetelnie i zgodnie ze sztuką. Korzystamy jedynie z najwyższej jakości zamienników, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić nawet stare maszyny, których gwarancja już dawno się skończyła.

Serwis paneli operatorskich


   Panele operatorskie pełnią wiele ważnych funkcji, lecz przede wszystkim pozwalają nadzorować przebieg procesów produkcyjnych. Ich nieprawidłowe działanie powoduje ogromne straty dla przedsiębiorstwa, zarówno te finansowe, jak i wizerunkowe. Naprawa paneli operatorskich w przypadku awarii jest priorytetem, w przeciwnym wypadku narażamy się na powstanie dużych kosztów. 

   Najczęstsze awarie związanie są z nieprawidłowym działaniem ekranów dotykowych - szczególnie w starszych urządzeniach, których ekrany są narażone na intensywną eksploatacje. Diagnostyka urządzenia może wykazać również usterki związane z klawiaturą, przyciskami fizycznymi lub samą matrycą LCD. Możliwości jest wiele, dlatego warto skorzystać z usług firmy, która posiada doświadczenie w tym temacie. Naprawa i wymiana poszczególnych komponentów paneli operatorskich jest skomplikowanym zadaniem, z którym poradzi sobie jedynie profesjonalny serwis. W wielu przypadkach części są na tyle wyeksploatowane, że jedyną możliwością ich naprawy jest wymiana na nowe. Wówczas warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która jest w stanie zdobyć poszczególne komponenty. Oferowana przez nas naprawa elektroniki przemysłowej odbywa się jedynie w sposób fachowy i rzetelny.

   Swoje usługi jesteśmy w stanie wykonać na miejscu u klienta. Jednak w razie potrzeby posiadamy również możliwość transportu urządzeń. Niezwykle ważne dla nas jest również to, by testować urządzenia po zakończonej naprawie. Jedynie ta czynność pozwoli nam się upewnić, że wszystko działa poprawnie.  W przypadku awarii paneli operatorskich staramy się działać możliwie jak najszybciej. Jesteśmy świadomi tego, jak nawet najmniejsza awaria naraża przedsiębiorstwo na koszty - dlatego w takich sytuacjach działamy ekspresowo.


Co oferuje Nasz serwis ?

   Oferujemy naszym klientom zarówno naprawę paneli operatorskich, komputerów oraz wszelkiej elektroniki przemysłowej. W ofercie naszych usług znajduje się również naprawa zasilaczy UPS. Swoją pracę wykonujemy szybko i profesjonalnie, dzięki czemu awaria nie będzie trwała długo. Na tle konkurencji wyróżniamy się również indywidualnym podejściem do każdego klienta. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


Masz pytanie ?

Napisz do Nas

JDSL Sp. z o.o.
ul. Działkowa 24
02-234 Warszawa
Tel. (+48) 22 216 59 62

Dziękuję ! Twoja wiadomość została wysłana.
Wiadomość nie została wysłana. Popraw błędy i spróbuj ponownie.