Nasza firma oferuje między innymi usługi naprawy zasilaczy UPS dużej mocy dedykowanych dla przemysłu lub instytucji. Zajmujemy się serwisem szeroko pojętej elektroniki przemysłowej od 2009 roku - dzięki temu zebraliśmy niezbędne doświadczenie w tej kwestii. Świadczymy naprawę zasilaczy UPS i stale poszerzamy zakres naprawianych urządzeń. Naszym priorytetem jest skuteczna renowacja sprzętów oraz minimalizowanie ryzyka wystąpienia usterek w przyszłości. Korzystamy jedynie z najwyższej jakości części zamiennych, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić nawet bardzo stare maszyny.


Naprawa zasilaczy UPS

   Zasilacze UPS cieszą się ogromną popularnością w firmach, szpitalach oraz urzędach, ponieważ gwarantują bezpieczeństwo braku utraty danych podczas przerw w dostawie prądu dodatkowo stanowią stabilne źródło zasilania. Zasada działania zasilacza UPS polega na magazynowaniu energii elektrycznej w akumulatorach, najczęściej kwasowych a w momencie zaniku prądu z sieci, wbudowana elektronika za pomocą przetwornicy DC / AC generuje napięcie przemienne i zasila urządzenia podłączone do UPS. Gdy prąd powraca - UPS wyłącza się i uzupełnia energię w akumulatorach.

   W przypadku awarii zazwyczaj problemem są akumulatory, które należy wymienić. Następnie sprzęt trzeba odpowiednio skalibrować. Należy również stale kontrolować stan akumulatorów, ponieważ od nich zależy praca urządzenia. Bez regularnego sprawdzania stanu urządzenia możliwe jest przeoczenie istotnej usterki, która powoduje brak pracy urządzenia w przypadku zaniku prądu. Oferta usługi serwisu zasilaczy UPS obejmuje między innymi naprawę przetwornic, elektroniki oraz wymianę akumulatorów.

   W przypadku zasilaczy awaryjnych UPS  dużej mocy. Wówczas nasz serwis elektroniki przemysłowej świadczy swoje usługi na miejscu u klienta lub samodzielnie je transportujemy. Należy również pamiętać, że naprawa zasilaczy o małej mocy dedytkowanych do użytku domowego są nieopłacalne w naprawie. W ofercie naszej firmy znajduje się również profesjonalna naprawa paneli operatorskich.


Nasza oferta

   Cennik napraw zasilaczy zależny jest od powodu awarii i ustalany indywidualnie z klientem. W przypadku UPS dużej mocy istnie możemy wykonać naprawę, przegląd lub wymianę akumulatorów bezpośrednio u klienta, oferujemy kompleksowy zakres łącznie z utylizacją zużytych akumulatorów które nie mają pojemności. Swoje usługi wykonujemy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Nasz serwis zasilaczy UPS korzysta wyłącznie z akumulatorów oraz komponentów najwyższej jakości - zachęcamy do współpracy z nami. Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.